Qera, Apartament 1+1+Blk, Rruga Naim Frasheri, 450 Euro

 • € 450
Greece Embassy, 18, Rruga Skënderbej, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+Blk, Rruga Naim Frasheri, 450 Euro

Greece Embassy, 18, Rruga Skënderbej, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+Blk, Rruga Naim Frasheri, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Naim Frasheri

• i Mobiluar

• Kati 4

• Pallati i ri

• 450 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1+Blk ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe  60m² mbrapa ambasades Greke ne rrugen Naim Frasheri.Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine,  nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ambjenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne cmim perfshihet dhe interneti. Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim me te gjitha facilitet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Nëntor, 2023 at 3:04 pm
 • ID e pronës: MRE-20131
 • Çmimi: € 450
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Greece Embassy, 18, Rruga Skënderbej, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521