Qera, apartament 1+1+bllk, Qender, 580 euro.

 • € 580
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Qera, apartament 1+1+bllk, Qender, 580 euro.

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 580

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Qender, 580 euro.

 

• Tipologjia 1+1+bllk

• Adresa: Qender, rruga e Barrikadave.

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 580 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1+bllk, me nje sipërfaqe prej 56 m2, ne katin e 2 te nje pallati. Kushte jane shume te mira dhe zona eshte nje nga me te kerkuarat, prane qendres se Tiranes.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualeti.

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9532
 • Çmimi: € 580
 • Sip. e pronës: 56 m²
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508