Qera, Apartament 1+1+Bllk, Rruga Myslym Shyri, 1000 Euro/Muaj

 • € 1,000
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+Bllk, Rruga Myslym Shyri, 1000 Euro/Muaj

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 1000 euro /muaj

 

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga e Myslym Shyri, prane Gjykates
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat I Ri i vitit2024
 • Cmimi 1000 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri te vitit 2024. Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 1:58 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 2:02 pm
 • ID e pronës: MRE-27308
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257