Qera, Apartament 1+1+bllk,Don Bosko, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+bllk,Don Bosko, 450 Euro/Muaj.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Don Bosko, 450 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: kompleksi vizion plus

I mobiluar

Kati 8

 

Cmimi 450 euro/muaj

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumi, korridori, tualeti .

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 12:15 pm Përditësuar 13 Janar, 2024 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-24887
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518