Qera apartament 1+1,Don Bosko, 220 Euro.

 • € 220
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera apartament 1+1,Don Bosko, 220 Euro.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 220

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Don Bosko, 220 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Rruga Dom Mark Dushi

• Kati 0

• Pallat ekzistues

💶 220  Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

qera apartamenti 1+1, me siperfaqe 44 m², ndodhet në katin e 0 në një pallati ekzistues  .  Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,1dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Shkurt, 2024 në 11:49 am Përditësuar 17 Shkurt, 2024 at 2:08 pm
 • ID e pronës: MRE-30273
 • Çmimi: € 220
 • Sip. totale: 44 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518