Qera Apartament 2+1,Don Bosko, 500 Euro/Muaj.

 • € 500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1,Don Bosko, 500 Euro/Muaj.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Don Bosko, 500 euro/muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kompleksi Vizion Plus

• i mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri

💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 75 m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri tek kompleksi Vizion Plus.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht  dhe përbëhet dhoma gjumit, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, dhe tualeti. Ai ndodhet ne nje zone shume te mire.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 5:49 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 3:00 pm
 • ID e pronës: MRE-28871
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136