Qera Apartament 1+1,Fusha Aviacionit, 400 Euro

 • € 400
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1,Fusha Aviacionit, 400 Euro
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 1+1,Fusha Aviacionit, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Fusha Aviacionit

•I mobiluar

• Kati 10

• Pallat i Ri

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 10 te nje pallati  me siperfaqe 55 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2024 në 10:19 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-54484
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127