Qera, apartament 1+1+Garazh, Komuna e Parisit, 650 Euro

 • € 650
Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera

Qera, apartament 1+1+Garazh, Komuna e Parisit, 650 Euro

Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1+Garazh, Komuna e Parisit, 650 Euro

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rr. Tish Dajis

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 650 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar me arredim bashkekohor dhe cdo gje te re sic shikohet dhe nga fotot. Ka kondicioner, është i shtruar me parket.

Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Nuk është banuar më parë.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 7:56 pm
 • ID e pronës: MRE-8888
 • Çmimi: € 650
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509