Qera, Apartament 1+1,Kodra E Priftit, 210 Euro

 • € 210
Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1,Kodra E Priftit, 210 Euro

Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 210

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Kodra E Priftit, 210 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Zana Floqi, Kodra e Priftit

• e mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 210 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 40m² ne nje pallat te ri pa ashensor. Ambjenti rshte i organizuar nga dhoma e gjumit, ambjenti i gatimit, salloni i ndenjes, nje tualet dhe ballkoni. Jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Kerkohet parapagim 6 muaj ose 1 vit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 4:43 pm
 • ID e pronës: MRE-20293
 • Çmimi: € 210
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521