Qera, Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 600 Euro

 • € 600
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 600 Euro

Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 600 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: RrugaHamdi Garunja, Liqeni i Thate

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat

•650 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati me siperfaqe 74 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 12:03 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-27575
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136