Qera Apartament 1+1,Mine Peza , 450 Euro

 • € 450
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1,Mine Peza , 450 Euro

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Mine Peza , 450 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa.Ruga, Mehmet Broca Prane Rajonit Nr 3,

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i Ri

• 💶 450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 54m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati . Apartamenti ofrohet  i mobiluar  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 10:21 am Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 1:30 pm
 • ID e pronës: MRE-28689
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 54 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121