Qera Apartament 1+1,prane gjimnazit”Partizani” , 330€ i padiskutueshem

 • € 330
Rruga Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1,prane gjimnazit”Partizani” , 330€ i padiskutueshem

Rruga Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, rruga ”Tafaj”, 330€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Tafaj, prane gjimnazit Partizani

• Bosh

• Kati 4

•Pallat

• 330 euro / muaj

 

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 4 te nje pallati me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar nga  dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe  tualeti .Apartamenti disponon  sobe dhe kondicioner dhe ndodhet ne nje zone shume te mire, afer me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 12:00 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 4:24 pm
 • ID e pronës: MRE-28998
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518