Qera Apartament 1+1,Prane Vilave Gjermane , 300€

 • € 300
Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1,Prane Vilave Gjermane , 300€

Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1,rruga Fuat Toptani  , 300€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: tek rruga Fuat Toptani,prane vilave gjermane

•  i mobiluar

• Kati 3

• 300euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 50 m² ne katin e 3 te nje vile .Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 12:12 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 12:52 pm
 • ID e pronës: MRE-28503
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129