Qera, Apartament, 1+1,Rrg E Dibres 350 Euro

 • € 350
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 1+1,Rrg E Dibres 350 Euro

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 , Rruga e Dibres, 350 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Mbrapa Fakultetit te Mjeksis

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

•  350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati i ri me  ashensor me siperfaqe 70m² tek rruga e Dibres. Organizohet nga dy nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte shume te mira. Preferohen studente.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-14432
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Spitalet

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521