Qera, Apartament 1+1,Rruga e Dibres, 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Rruga e Dibres, 400 Euro/Muaj.
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1,Rruga e Dibres, 400 euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, shkolla e bashkuar

• Kati 4

• Pallat egzistues

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej  75 m². Apartamenti gjendet ne Rrugen e dibres  prane shkolles se bashkuar.  Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i organizuar nga sallonin e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 3:11 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 3:13 pm
 • ID e pronës: MRE-50433
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509