Qera Apartament 1+1,rruga Fortuzi , 400€

 • € 400
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1,rruga Fortuzi , 400€

Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1,rruga Fortuzi  , 400€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: tek rruga fortuzi prane rruges se durresit

•  i mobiluar

• Kati 2

• 400euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 65 m² ne katin e 2 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 29 Dhjetor, 2023 në 11:09 am Përditësuar 29 Dhjetor, 2023 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-24299
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135