Qera, Apartament 1+1+Studio+Blk, Sheshi Wilson, 650 Eur / Muaj.

 • € 650
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+Studio+Blk, Sheshi Wilson, 650 Eur / Muaj.
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Sheshi Wilson, 650 euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa:Sheshi Wilson
I mobiluar
Kati 5
Pallat i ri
Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor . Apartamenti  ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi,1 studio, korridori, tualeti dhe 2ballkone. Pallati eshte ne nje zone shume te mire te zhvilluar me shume facilitete prane.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Qershor, 2024 në 10:59 am Përditësuar 10 Korrik, 2024 at 11:37 am
 • ID e pronës: MRE-52639
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256