Qera, Apartament 1+1,tek Fresku 300 euro/muaj

 • € 300
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,tek Fresku 300 euro/muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Fresk, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Fadil Deliu Pike Referimi: Kompleksi Kotorri
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori ,ballkon dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 10:47 am Përditësuar 30 Maj, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-49605
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934