Qera Hyrje private  1+1,Tregu elektrik, 330€

 • € 330
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Hyrje private  1+1,Tregu elektrik, 330€
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera hyrje private 1+1,Tregu elektrik, 330€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Sali Nivica,tregu elektrik

• E mobiluar

• Kati 2

Vile 4 kateshe

• 330 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Hyrje private 1+1 me siperfaqe 45m² ne katin e 2 te nje vile 4 kateshe.Hyrja eshte e organizuar nga  dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe  tualeti .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Mars, 2024 në 11:59 am Përditësuar 10 Mars, 2024 at 12:55 pm
 • ID e pronës: MRE-33745
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina morina
 • morina morina
+355694050128