Qera Apartament 1+1,Vasil Shanto, 490 Euro

 • € 490
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1,Vasil Shanto, 490 Euro
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 490

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 1+1,Vasil Shanto, 490 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Perball Universitetit Mesdhetar

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati  me siperfaqe 75 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

APARTAMENTI ESHTE I LIRE NE DT 1 GUSHT.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Korrik, 2024 në 11:04 am Përditësuar 6 Korrik, 2024 at 11:04 am
 • ID e pronës: MRE-54637
 • Çmimi: € 490
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127