Qera, Apartament 1+1,Vasil Shanto, 550 euro/muaj

 • € 550
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Vasil Shanto, 550 euro/muaj
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Vasil Shanto, 550 euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa:Gjimnazi Besnik Sykja
I mobiluar
Kati 2
Pallat
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Qershor, 2024 në 10:28 am Përditësuar 19 Qershor, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-52631
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127