Qera, Apartament 1+1+vendparkim, Liqeni i Thate, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+vendparkim, Liqeni i Thate, 600 Euro/Muaj
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1+vendparkim, Liqeni i Thate, 600 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1+vendparkim
 • Adresa: Liqeni,radison hotel
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes,kondicioner, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 11:17 am Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-53770
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931