Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 550 Euro/muaj Lirohet ne 21 Gusht*

 • € 550
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 550 Euro/muaj Lirohet ne 21 Gusht*
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 550 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+2Blk
 • Adresa: Rruga Shefquet Musaraj, Pike Referimi: Square 21
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 117 m2

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+2Blk, me siperfaqe prej 117m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Parkut te Liqenit, Unazes se Re dhe Sheshit Nene Tereza. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 11:16 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 10:24 am
 • ID e pronës: MRE-54358
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
Whatsapp +355694010934