Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 550 Euro

 • € 550
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 550 Euro
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 550 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Mbrapa ambasades kineze

•E mobiluar

• Kati 6

• Pallat ekzistues

•550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 92 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 10:22 am Përditësuar 30 Maj, 2024 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-49572
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134