Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro

 • € 600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament  2+1 , 21 Dhjetori, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 21 Dhjetori, perballe konviketeve te inxhinierise

• E mobiluar

• Pallat i vitit 2003

• Kati 1 banim

•  600 Euro /mua

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 85m² ne katin e 1 banim te nje pallati te vitit 2003 perballe konviketeve te inxhinierise, 21 Dhjetori. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe  ballkon. Eshte totalish i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona i ofron te gjitha facilitetet. Kerkohen 3 qera nga pronari

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 1:28 pm
 • ID e pronës: MRE-15843
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521