Qera, Apartament 2+1, 5 Maj, 400 euro/muaj

 • € 380
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 5 Maj, 400 euro/muaj
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 5 Maj, 380 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2 wc
 • Adresa: Rruga 5 Maj Pike Referimi: Prane Big Market
 • Pjeserisht i mobiluar
 • Kati 2
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2 wc, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i investuar ne lyerje, me tualete te pajisura me grupe dushi, lavamani fresibla te reja, jane me pak se 1 vit te perdorura.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 10:49 am Përditësuar 22 Korrik, 2024 at 12:52 pm
 • ID e pronës: MRE-53753
 • Çmimi: € 380
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544