Qera, Apartament 2+1, 5 Maj, 300 Euro

 • € 300
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 5 Maj, 300 Euro
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, 5 Maj, 300 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pal Hasi

• E mobiluar

• Kati i 1

• Vile

• 300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje vile tre kateshe me siperfaqe 85m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 10:30 am Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 2:28 pm
 • ID e pronës: MRE-53734
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134