Qera, Apartament 2+1, 5 Maji, 320 Euro

 • € 320
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, 5 Maji, 320 Euro

Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, 5 Maji, 320 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Qendra Concord

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•320 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 97 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i pa mobiluar. Ka vetem pjesen e kuzhines te kompletuar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 2:17 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 2:17 pm
 • ID e pronës: MRE-30463
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134