Qera Apartament 2+1, 5 Maji, 350 euro

 • € 350
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, 5 Maji, 350 euro
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, 5 Maji, 350 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 5 Maji

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 💶 350 euro/muaji

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati  pa ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 2 Prill, 2024 në 3:52 pm Përditësuar 2 Prill, 2024 at 3:52 pm
 • ID e pronës: MRE-37874
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521