Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 400 Euro/Muaj
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 400 Euro/muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Idriz Dollaku, Ali Dem

• E mobiluar

• Kati 7

• Pallat pa ashensor

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin 7 të një pallati pa ashensor ne rrugen Idriz Dollaku, Ali Dem.Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhin,1 tualet dhe ballkoni . Apartamenti jepet i mobiluar. Preferohen familjar ose vajza.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 10:14 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 10:14 am
 • ID e pronës: MRE-34928
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 7
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521