Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 400 euro

 • € 400/euro
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Okazion
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 400 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Pashko Hysa , Ali Demi
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim
 • Pallat i ri 2021
 • đź’¶ 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati te ri punim i vitit 2021 .Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronĂ«s: MRE-8543
 • Çmimi: € 400/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Ali Demi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 1, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Agjent Imobiliar
 • Agjent Imobiliar