Qera Apartament 2+1, Allias , 330 euro/muaj

 • € 330
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Allias , 330 euro/muaj

Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Apartament 2+1, Allias , 330 euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga niko avrami, 200m nga shkolla Bajram Curri
I mobiluar
Kati 3
Pallat
Cmimi 330 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar   dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 1 tualete .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 2:39 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 2:39 pm
 • ID e pronës: MRE-29084
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128