Qera, Apartament 2+1, Ambasada Amerikane, 520 euro/muaj

 • € 520
Rruga Ali Visha, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Ambasada Amerikane, 520 euro/muaj
Rruga Ali Visha, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 520

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Ambasade Amerikane, 520 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ali Visha  Pike Referimi: Ambasada Amerikane
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 520 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Qershor, 2024 në 2:00 pm Përditësuar 19 Qershor, 2024 at 2:53 pm
 • ID e pronës: MRE-52697
 • Çmimi: € 520
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Visha, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257