Qera, Apartament 2+1, Astir, 330 euro/muaj

 • € 330
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir, 330 euro/muaj
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir, 330 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Astir Pike Referimi: B2B Studio Design
 • Bosh
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 330 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 67m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 12:33 pm Përditësuar 24 Maj, 2024 at 12:38 pm
 • ID e pronës: MRE-48855
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934