Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 Euro

 • € 400
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 Euro
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Astir, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1 e konvertuar ne 2+1

• Adresa: Rruga Mikel Maruli

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 e konvertuar ne 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 10:33 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:36 am
 • ID e pronës: MRE-50529
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134