Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 euro/muaj

 • € 400
Nexho Konomi, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 euro/muaj
Nexho Konomi, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Nexho Konomi Pike Referimi: Astir
 • pjeserisht I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 24 Qershor, 2024 në 1:11 pm Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 9:31 am
 • ID e pronës: MRE-53071
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Nexho Konomi, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256