Qera Apartament 2+1, Astir , 430€

 • € 430
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Astir , 430€

Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Astir , 430€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Astir prane Bar Artisti

• i Mobiluar

• Kati 5 me ashensor

• 430euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 5 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 11:54 am Përditësuar 18 Janar, 2024 at 11:54 am
 • ID e pronës: MRE-26322
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135