Qera Apartament 2+1, Astir, 450 Euro

 • € 450
Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Astir, 450 Euro
Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 2+1, Astir, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Jaklin Persi

•I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i Ri

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 10:42 am Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 10:42 am
 • ID e pronës: MRE-53744
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Joklin Persi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127