Qera, Apartament 2+1, Astir, 450 Euro

 • € 450
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Astir, 450 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Astir, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Te 2 rotondot

•E mobiluar

• Kati 4, me ashensor

• Pallat i ri

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 110 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 2 tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 9:47 am Përditësuar 21 Shkurt, 2024 at 2:33 pm
 • ID e pronës: MRE-28447
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134