Qera, Apartament 2+1, Astir, 500 Euro/Muaj

 • € 500
2 Palmat, Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Astir, 500 Euro/Muaj

2 Palmat, Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir, 500 euro/muaj

Tipologjia 2 +1

Adresa: Astir 2 Palmat
I mobiluar
Kati: 6
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 , me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  2 tualetedhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 9:42 am Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 1:37 pm
 • ID e pronës: MRE-29229
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 2 Palmat, Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136