Qera Apartament 2+1, , Bulevardi Bajram Curri

 • € 500
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, , Bulevardi Bajram Curri

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,Bulevardi Bajram Curri,50.000 leke

.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Bulevardi Bajram Curri

•Pjeserisht  i mobiluar

• Kati 2

• Pallat

• 💶 50.000 leke

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 73m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati . Apartamenti ofrohet  pjeserisht i mobiluar  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhomat e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 11:09 am Përditësuar 31 Janar, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-28484
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129