Qera Apartament 2+1, Astir tek vila L , 450€

 • € 450
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Astir tek vila L , 450€

Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Astir prane viles L , 450€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  astir prane viles L

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 4 me ashensor

• 450 / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 110 m² ne katin e 4 te nje pallti te ri.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, 2 tualete. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 23 Dhjetor, 2023 në 10:41 am Përditësuar 23 Dhjetor, 2023 at 10:44 am
 • ID e pronës: MRE-23861
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135