Qera, Apartament 2+1, Astir,400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir,400 Euro/Muaj
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astitir 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa. Rruga Mikel Murali( Astir)
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1,  me siperfaqe 102 m2 qe gjendet në katin e 7 të një pllati te ri. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

LIROHET NE FUND TE MUAJIT KORIK

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 1:29 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 1:29 pm
 • ID e pronës: MRE-54875
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121