Qera, Apartament 2+1 +blk, 5 Maj, 440 euro/muaj

 • € 440
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1 +blk, 5 Maj, 440 euro/muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 440

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 5 Maj, 440 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+blk
 • Adresa: 5 Maj
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 440 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 93m² dhe gjendet në katin e 3 të një vile private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 10:52 am Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 3:20 pm
 • ID e pronës: MRE-53384
 • Çmimi: € 440
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256