Qera, Apartament 2+1, Blv.Bajram Curri, 550 euro/muaj

 • € 550
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Blv.Bajram Curri, 550 euro/muaj
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Blv.Bajram Curri, 550 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Blv.Bajram Curri
 • I mobiluar
 • Kati 2
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 73m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomea gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 3:58 pm Përditësuar 15 Qershor, 2024 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-51915
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 73 m²
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Zona Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127