Qera, Apartament 2+1, Bosh, Allias, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Ramë Sadria, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Bosh, Allias, 300 euro/muaj

Rruga Ramë Sadria, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 2+1, Rruga Ram Sadria prane Spitalit Amerikan II, 300 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga Ram Sadria prane Spitalit Amerikan 2 dhe QSUT

• BOSH vetem me k/bufe

• Kati 1

• me oborr

• 💶 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private e tipologjise 2+1 prane Spitalit Amerikan 2, ne rrugen Ram Sadria, me një sipërfaqe prej 90 m².

Shtepia është e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti. Ajo jepet bosh, e pa mobiluar dhe disponon vetem kundrabufen. Shtepia gjendet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe dhe eshte e shtruar me parket.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 1:50 pm
 • ID e pronës: MRE-18780
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Ramë Sadria, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544