Qera, Apartament 2+1, Brryl Blv. Bajram Curri, 400 euro.

 • € 400
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Brryl Blv. Bajram Curri, 400 euro.

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Brryl Blv. Bajram Curri, 400 euro.

• Tipologjia 2+1
• Adresa: Brryll
• i mobiluar
• Kati 3
• Pallat
• 💶 400 euro
+ 1500 euro garanci.

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1 një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati 7 katesh. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshte i mobiluar me te gjitha pasijet e nevojshme, nder to dhe kondicioner. Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe 2 ballkone. Familjar dhe per afat te gjate qendrimi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE
👩‍💼 Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9596
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508