Qera, Apartament 2+1, Brryli, 350 Euro

 • € 350
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Brryli, 350 Euro
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Brryli, 350 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sitki Cico

• e mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 💶 350 euro/muaji

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 3:12 pm Përditësuar 9 Prill, 2024 at 10:52 am
 • ID e pronës: MRE-38139
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509