Qera, Apartament 2+1, Brryli, 450 Euro

 • € 450
Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Brryli, 450 Euro
Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Brryli, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Vllazen Huta, prane Iranianit

•E mobiluar

• Kati 4,

• Pallat ekzistues

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 92 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Shkurt, 2024 në 1:02 pm Përditësuar 22 Shkurt, 2024 at 5:27 pm
 • ID e pronës: MRE-32089
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134