Qera, Apartament, 2+1 , Brryli, 500 Euro

 • € 500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 2+1 , Brryli, 500 Euro

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament  2+1 ,Brryli, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Ne vije te pare te unazes, Brryl

• E mobiluar

• Pallat Ekzistues

• Kati 2

•  500 Euro/muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ne vije te pare te unazes, Brryl. partamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe  ballkon. Eshte i mobiluar totalisht me arredim bashkekohor.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:43 am
 • ID e pronës: MRE-15889
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli/Rruga Brdhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521